Kosmetologia

Oferta usług kosmetologicznych

KOSMETOLOGIA

Dzięki współpracy z panią Agatą Grabowską – jedną z najlepszych kosmetologów w regionie – oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetycznych w Planeta 70 SPA.

Agata Grabowska jest wykształconym, utalentowanym i doświadczonym kosmetologiem. Praca jest dla niej prawdziwą pasją i konsekwentnie, dzięki dodatkowym kursom i szkoleniom, udoskonala swój warsztat i poszerza wiedzę, zarażając entuzjazmem wszystkich Gości Planeta 70 SPA. Specjalizuje się szczególnie w usługach makijażu wieczorowego i permanentnego.

Cover image

Makijaż permanentny to trwałość, wygoda i precyzja – a przede wszystkim ogromna oszczędność czasu. Odwiedzający nas Goście mogą upiększyć swoje brwi, rzęsy i usta, odświeżyć poprzedni makijaż permanentny, albo go usunąć.

Makijaże wieczorowe wykonane przez Agatę Grabowską są zawsze dopasowane do gustu, urody, panujących trendów i planowanej okazji. Dzięki wykorzystaniu renomowanych kosmetyków linii Klapp Cosmetics efekt pracy wizażystki jest trwały i zachwycający.

Klapp Cosmetics to niemiecka marka, która w świadomości ekspertów od lat istnieje jako pionier i synonim innowacyjnych zabiegów kosmetycznych. Dzięki profesjonalnym kosmetykom efekty zabiegów są zauważalne niemal od razu a ich wysoka jakość to gwarancja zdrowej i pięknej skóry.

Nie trać czasu! Umów się już dziś na ulubiony zabieg lub masaż!

Zrelaksuj się i odpocznij w Planeta 70 SPA!