recepcja@spaplaneta70.pl 32 449 30 12
 • Zapraszamy w inny wymiar SPA

  SPA NIE Z TEJ ZIEMI

  Kosmiczny wypoczynek

  Egzotyczne masaże i zabiegi na ciało

  Tężnia solankowa ze strefą relaksu

  Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że ludzki organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania licznych mikroelementów. Jedną ze znakomitych metod na ich dostarczenie jest przebywanie przy tężni solankowej, z której uwalnia się cała gama dobroczynnych pierwiastków, takich jak jod i brom, a także magnez, sód czy żelazo. Przebywanie w pomieszczeniu, w którym znajduje się tężnia zapewnia zatem możliwość wdychania tych mikroelementów i dostarczenia ich tym samym do organizmu.

  Tężnia solankowa znajdująca się w strefie wellness Planety 70, zbudowana jest z drewna. Posiada pompę rozprowadzającą solankę po specjalnie rozmieszczonych wiciach tarniny. Dzięki temu w powietrzu wytwarza się aerozol, zawierający wspomniane składniki. Przy tężni do dyspozycji Gości pozostają wygodne fotele, na których można odpocząć zażywając jednocześnie solankowych inhalacji.

  Przebywanie przy tężni solankowej polecane jest szczególnie mieszkańcom dużych aglomeracji miejskich, osobom podczas rekonwalescencji po ostrej chorobie, pracujących w znacznym zapyleniu i wysokiej temperaturze, a także palaczom. Wskazania lecznicze tężni to miedzy innymi stany zapalne układu oddechowego, różnego typu alergie i choroby tarczycy.

  Planeta70_100_1920-1024x683

  Kontakt

  32 449 30 12

  recepcja@spaplaneta70.pl

  PLANETA 70 SPA & wellness

  w Hotelu Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

  > HOTEL

  > RESTAURACJE

  Napisz do nas