recepcja@spaplaneta70.pl 32 449 30 12
 • Zapraszamy w inny wymiar SPA

  SPA NIE Z TEJ ZIEMI

  Kosmiczny wypoczynek

  Egzotyczne masaże i zabiegi na ciało

  Masaże terapeutyczne

  Masaż stóp

  Masaż stóp to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.

  Czas trwania masażu: 30 minut

  Masaż głowy

  Subtelny i odprężający masaż głowy przynoszący ulgę w dolegliwościach związanych ze stresem, przy bólach głowy, przeciążonych mięśniach oczu, także przy sztywności szyi, barków i ramion.

  Czas trwania masażu: 30 minut

  Masaż bańka chińską

  Masaż bańką chińską, wykorzystujący metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając nie tylko skórkę pomarańczową, lecz także rozstępy

  Czas trwania masażu: 30 minut ( uda i pośladki )

  Masaż klasyczny

  Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii.

  Czas trwania masażu:
  - częściowego - 30 minut
  - całego ciała - 60 minut

  Masaż shiatsu

  Masaż shiatsu wywodzi się z Japonii i łączy w sobie wykorzystanie technik akupresurowych z nowoczesnymi technikami masażu. Polega na uciskaniu kciukami odpowiednich miejsc na ciele, przez co odblokowane zostają kanały energetyczne i organizm wraca do naturalnej równowagi i harmonii.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Masaż modelująco-ujędrniajacy

  Intensywny i energiczny masaż całego ciała. Doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę , wzmacnia jej strukturę zapobiegając wiotczeniu. Przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki, miejsc problematycznych związanych z lokalną akumulacją tkanki tłuszczowej , okolic: talii, ud i bioder. Wykonywane podczas masażu czynności takie jak: oklepywanie, uciskanie i ugniatanie mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczu znajdujących się w tkance podskórnej. Najlepszy efekt uzyskuje się wykonując serię masaży.

   

  Czas trwania masażu: 60 minut

  planeta70_5656_1920

  Kontakt

  32 449 30 12

  recepcja@spaplaneta70.pl

  PLANETA 70 SPA & wellness

  w Hotelu Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

  > HOTEL

  > RESTAURACJE

  Napisz do nas