recepcja@spaplaneta70.pl 32 449 30 12
 • Zapraszamy w inny wymiar SPA

  SPA NIE Z TEJ ZIEMI

  Kosmiczny wypoczynek

  Egzotyczne masaże i zabiegi na ciało

  Masaże relaksayjne

  Masaż relaksacyjny całego ciała

  Masaż relaksacyjny łączy zalety masażu klasycznego, rozluźniającego i odprężającego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje negatywne skutki stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji, wzmacnia chęć do życia, podnosi witalność.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Aromaterapeutyczny masaż całego ciała

  Masaż aromaterapeutyczny, zwany również masażem zapachowym, to zabieg wykonywany z użyciem olejków eterycznych, który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków, dobranymi dla konkretnej osoby. Celem masażu aromaterapeutycznego jest wprowadzenie do organizmu przez skórę leczniczych substancji zawartych w olejkach oraz poprawa krążenia krwi.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Aromatyczny masaż ciała naturalną, gorącą czekoladą

  Masaż relaksacyjno-odżywczy, wykonywany z wykorzystaniem prawdziwej czekolady. Zaspokaja potrzeby skóry suchej, pozbawionej napięcia. Doskonale usuwa stres i zmęczenie. Dodatkowo pielęgnuje skórę, wygładza oraz poprawia jej koloryt. Czekoladowa pokusa przywraca harmonię całemu organizmowi, oddziałując na psychikę i zmysły poprzez niesamowity zapach. Po masażu skóra pozostaje aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona. Polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, przy wszystkich rodzajach skóry.

  Czas trwania masażu: 60 minutMasaż świecą aromaterapeutyczną

  Relaksujący, niezwykle zmysłowy masaż całego ciała na ciepło z wykorzystaniem świecy aromatycznej, podgrzewanej bezpośrednio przez sam płomień. Jej szlachetny skład, a zatem połączenie masła shea z olejem jojoba oraz esencjonalnymi olejkami eterycznymi sprawia, że skóra staje się miękka, nawilżona i jedwabiście gładka. Krople ciepłego olejku w połączeniu z delikatnym dotykiem przynoszą ogromną przyjemność i ukojenie. Masło shea silnie ujędrnia, pomaga w walce z uporczywym cellulitem i rozstępami.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

  Masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi, posiada wiele zalet, z których najważniejszą jest działanie rozluźniające. Ciepłe kamienie w rękach profesjonalnego masażysty, potrafią usunąć wszelkie napięcia, a ponadto naładować pozytywną energią na długi czas. Zabieg ma właściwości lecznicze, zwłaszcza przy dolegliwościach reumatycznych, stawowych oraz mięśniowych. Jest on polecany osobom bardzo zapracowanym, jako doskonały sposób na pozbycie się stresu.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Planeta70_046_1920-1024x683Planeta70_046_1920-1024x683

  Kontakt

  32 449 30 12

  recepcja@spaplaneta70.pl

  PLANETA 70 SPA & wellness

  w Hotelu Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

  > HOTEL

  > RESTAURACJE

  Napisz do nas