recepcja@spaplaneta70.pl 32 449 30 12
 • Zapraszamy w inny wymiar SPA

  SPA NIE Z TEJ ZIEMI

  Kosmiczny wypoczynek

  Egzotyczne masaże i zabiegi na ciało

  Masaże egzotyczne

  Masaż balijski

  Tradycyjny masaż balijski pochodzi z egzotycznej wyspy Bali i jest jedną ze starożytnych technik tradycyjnego leczenia wielu przypadłości, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Balijski masaż łączy w sobie elementy akupresury, reflekso- i aromaterapii z użyciem olejków eterycznych.

  Balijska terapia masażem daleka jest od delikatnych zabiegów typowych dla europejskich praktyk. Dzięki swojej intensywności jest on skuteczny w sięganiu w głąb napiętych i obciążonych mięśni, aby złagodzić ich skurcz. W celu dotarcia do głębszej tkanki mięśni, w masażu balijskim stosuje się silny ucisk akupunkturowy na zmianę z energicznym rozbijaniem i rozcieraniem tkanki mięśniowej.

  Korzyści płynące z masażu balijskiego:

  • poprawia złe samopoczucie,
  • wpływa na poprawę złego stanu skóry,
  • likwiduje przemęczenie, ból głowy i mięśni,
  • zmniejsza cellulit.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Masaż na cztery ręce

  Masaż na 4 ręce jest jednym z najtrudniejszych masaży relaksacyjnych, ponieważ wymaga pełnej koncentracji masażystek i długich treningów. Zabieg przeprowadzany jest jednocześnie przez 2 osoby i obejmuje całe ciało. Jest to wyjątkowy i ekskluzywny masaż synchroniczny, który wprowadza w niepowtarzalny stan relaksu i odprężenia.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  Hawajski Masaż Lomi Lomi

  Masaż Lomi Lomi - to hawajska sztuka pracy z ciałem. Masaż ten kryje w sobie filozofię Huny, według którego cały świat to wzajemnie przenikająca się energia. Celem masażu jest praca nad całym bytem człowieka. Rozluźnia naprężone mięśnie i pracuje nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć w mięśniach i blokad energetycznych w jego wnętrzu.

  Masaż Lomi Lomi jest masażem całościowym przy użyciu dużej ilości olejku. Masażysta masuje kolejno plecy, nogi, stopy, potem klatkę piersiową i nogi z przodu, a także twarz i głowę. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie przedramionami, rozciąganie i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się on wyjątkową harmonią i pięknem. Siła  i natężenie masażu dobierane są indywidualnie do potrzeb klienta.

  Zalety Masażu Lomi-Lomi

  • Na poziomie fizycznym: rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie, zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów, poprawia krążenie, wpływa na odmłodzenie całego ciała. Rozluźnia mięśnie i uwalnia od napięć powstałych podczas stresu, odblokowując swobodny przepływ energii. Działa odmładzająco.
  • Na poziomie emocjonalno - duchowym: pomaga usunąć z naszego wnętrza istniejące lęki i obawy, uwolnia od obciążających przyzwyczajeń, zwiększa samoakceptację i rozumienie otaczającego świata. Dzięki temu można inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i znaleźć nowe sposoby na rozwiązanie problemów codziennego życia. Podczas masażu często pojawia się chęć zmiany sytuacji życiowej oraz odnalezienie sił i sposobów, aby tego dokonać.
  • Na poziomie energetycznym: poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i pobudza do działania.

  Czas trwania masażu: 60 minut

  planeta70_5627_1920

  Kontakt

  32 449 30 12

  recepcja@spaplaneta70.pl

  PLANETA 70 SPA & wellness

  w Hotelu Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

  > HOTEL

  > RESTAURACJE

  Napisz do nas