recepcja@spaplaneta70.pl 32 449 30 12
 • Zapraszamy w inny wymiar SPA

  SPA NIE Z TEJ ZIEMI

  Kosmiczny wypoczynek

  Egzotyczne masaże i zabiegi na ciało

  Właściwości masaży

  Masaże od wieków pomagają w odnowie ciała i ducha człowieka, a historie powstania wielu technik bywają niezwykle ciekawe. Niezmiennie jednak całościowe i częściowe masaże działają zbawiennie na organizm człowieka, pomagają zregenerować się zarówno fizycznie jak i psychicznie. Masaże bowiem działają nie tylko relaksacyjnie, ale także terapeutycznie, lecząc różnego typu schorzenia i dolegliwości.

  Egzotyczne masaże w Pszczynie?

  W Planecie 70 SPA & wellness odnajdą Państwo prawdziwe tajniki masaży egzotycznych. Nasze masażystki z Bali każdy masaż traktują jak prawdziwy rytuał i dokładają wszelkich starań, aby po zakończonym zabiegu nasi Goście wychodzili wypoczęci i w pełni zregenerowani. Wśród egzotycznych masaży polecamy masaż balijski, tajski masaż stemplami ziołowymi oraz hawajski masaż lomi lomi.

  Masaże relaksacyjne

  W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym pędzie i jesteśmy narażeni na długotrwały stres. Szczególnie odczuwają to mieszkańcy dużych aglomeracji, jak choćby Śląsk. Masaże relaksacyjne są zatem zbawienne, kiedy po ciężkim dniu szukamy odpoczynku i odrobiny relaksu. W naszych gabinetach odnajdą Państwo szeroki wybór masaży, które wśród swoich licznych właściwości posiadają także działanie odprężające i regenerujące.

  Masaże terapeutyczne

  Polecamy Państwa uwadze również masaże o działaniu terapeutycznym, szczególnie kierowane do Pań w ciąży, ale także antycellulitowe czy masaże klasyczne, posiadające szereg właściwości leczniczych. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo u nas najciekawszą ofertę  masaży w Pszczynie i okolicy.

  planeta70_5769_1920

  Kontakt

  32 449 30 12

  recepcja@spaplaneta70.pl

  PLANETA 70 SPA & wellness

  w Hotelu Styl 70***

  ul. Studzienicka 58

  43-211 Piasek k. Pszczyny

  > HOTEL

  > RESTAURACJE

  Napisz do nas